Nareszcie mecz wygrany :)

Dnia 12.04.2014 roku Graliśmy z Iskrą Niedźwiedzicę na boisku w konradówce.Na bramce w juniorach konradówki stał:Michał Rzepczyński,na stoperze Kamil Warzocha,dalej Arek Dąbrowski,Sebastian Gerak,Dawid Niemc,Bartek Stanek,na prawej pomocy Jarek Lichaj,Szymon Pytlik,Bartosz Pytlik,Arek Gawron,a na ataku Bartłomiej Lichaj.Po pierwszej połowie było 1:0 dla Konradówki po strzeleniu Dawida Niemc z rzutu wolnego.Druga połowa zaczeła sie jeszcze lepiej gdyz cały czas napieralismy na bramkę przeciwnika.Drugą bramkę strzelił Bartłomiej Lichaj.Z rzutu rożnego wkrecił do brami i bramkarz nie miał szans do obronienia strzału.Mecz skonczył sie wynikiem 2:0

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit